Flying Mag Léto 2014

ENJOY: Vítejte v Brně

Cestování je zábava! Ale přináší i krušné chvilky. Začíná to už při balení, kdy své nejlepší šaty musíte napěchovat do oblečením přetékajícího kufru a kdy třikrát kontrolujete, zda jste nezapomněli letenku, peníze nebo doklady.

TRAVEL: Heraklion

Homér popisoval ve svých básních Heraklion jako místo oplývající krásou a bohatstvím. Dnes je moderním městem se zázemím, co uspokojí všechny potřeby návštěvníků. Na svou slavnou historii ale nezapomíná.

FACE2FACE: Martin Trnavský

Život není film na pásku, který se dá přetočit a začít znovu...

TRAVEL: Antalya

Jedinečné skloubení historie, přírodních krás a plně vybaveného turistického letoviska dělá z Antalye jedno z nejpřitažlivějších míst pro letní dovolenou.

FACE2FACE: Kateřina Tučková

Mladá brněnská rodačka miluje folklór a lidské příběhy, nezalekne se ale ani diskuze o kolektivní vině.

LEISURE: Therme Laa a. d. Thaya

Luxusní hotel, hřejivé termální bazény, sauny, lázně a nejrozmanitější wellness programy, díky kterým se budete skvěle nejen cítit, ale i vypadat. To na vás čeká hodinu od Brna v malebném rakousk ém městečku Laa an der Thaya přímo u hranic České republiky.

AIRPORT: Vedoucí odbavení – duše letištního provozu

Jestli někde platí přísná organizace a nahodilý pohyb se neodpouští, tak to určitě několikanásobně platí v letištním provozu. Svá přísná pravidla má i odbavení letů a jen málokdo by za organizací hledal ženu.

A&A: O současném stavebním umění a vztahu k tradici

Rozhovor Zuzany Morávkové s Ivanem Wahlou.

TRAVEL: Olomouc

Olomouc je považována za město s bohatou historií a patří mezi nejkrásnější sídla střední Evropy. Díky své výhodné poloze, starobylé univerzitě, duchovním, kulturním a řemeslným tradicím byla po dlouhá staletí přirozeným centrem Moravy, tzv. hanáckou metropolí, která lákala umělce, vzdělance a obchodníky.

ENJOY: Restaurant Pavillon

Zážitková gastronomie ve funkcionalistickém skvostu bývalé Zemanovy kavárny. Restaurant PAVILLON v parku na Kolišti se řadí mezi TOP restauranty v Brně. Vznikl spojením dvou brněnských ...

INSPIRATION: V čem vyrazit do ulic?

Flying Mag se vydal do brněnských ulic a hledal zajímavé lidi, kteří by mohli něco říct o svém módním stylu. Potkali jsme rozmanité typy lidí s různými styly. A všem to moc slušelo! Inspirujete se?

TRAVEL: S horolezcem Mirkem Cabanem na vrchol

Chcete vyrazit za pohodou v České republice a přitom navštívit místa, která jsou neskutečně mimořádná z hlediska přírody? Pak stačí, když z Brna ujedete jen pár desítek či stovek kilometrů adostanete se do prostředí překrásných skalních monolitů.

INSPIRATION: Totálně sexy s Tally Weijl

Outfit na párty, do města nebo do práce? V Tally Weijl se snadno obléknete od hlavy až k patě!

INSPIRATION: I svět módy má svůj slovník

Dostali jste pozvánku na party a nevíte, jak se obléknout, aby z toho nebyl módní trapas? neporadíte si s názvy střihů džínů? Nemáte představu, co je blejzr, který vám v obchodě nabízí prodavačka? Flying Mag si pro vás připravil slovníček, abyste se neztratili v naší nové módní rubrice a ani celkově ve světě módy!

TRAVEL: Za poznáním vína na jižní Moravu

Ve sklenici se vyjímá skvostné víno. Přivoníte, lehce ho provzdušníte a pocítíte jeho lahodné aroma. Napijete se a v té chvíli už víno tančí ve vašich smyslech. Za vámi se rozprostírá nádherná příroda a nekonečné vinice. Takové pocity zažijete na jižní Moravě. Flying Mag pro vás připravil přehled míst, která byste si ve spojení s vínem a turistikou rozhodně neměli nechat ujít. Na zdraví!

INSPIRATION: HYDRO SUB

Rodinná nezávislá hodinářská společnost Edox, umístěna v Les Genevez, vyrábí odolné, technicky vyspělé, nepřehlédnutelně navržené hodinky. Nikoliv náhodou je značka sponzorem těch nejnáročnějších událostí na světě. V automobilovém sportu – Rally dakar, jachtařském maratonu – Extreme sailing series a neméně významném a intenzivním sportu – curlingu.

ENJOY: Borgo Agnese

Není žádným tajemstvím, že restaurace musí mít duši. A duši tvoří její rodina – hosté, personál a majitel. Na prvním místě je zákazník Aby se každý cítil dobře, musí vše ...

FACE2FACE: Bleskový rozhovor

Lidé mají tendence zdobit vlastní těla v podstatě už od pravěku

Charakteristika časopisu

Magazín Flying mag vychází 2 x ročně (letní a zimní letecká sezóna) a zpříjemňuje chvíle všem cestujícím, kteří využívají služby Letiště Brno. Po obsahové stránce zahrnuje různorodé informace o cílových destinacích, do nichž se z Brna nejčastěji létá.

Ve Flying magu nechybí tipy na zajímavá místa, o kterých se v běžně dostupných průvodcích rozhodně nedočtete. Na stránkách magazínu mají své místo rubriky zaměřené na obchod, zábavu, módu, showbusiness a atraktivní lifestylová témata.

Chcete odebírat novinky?

Zanechte nám svůj email a nic vám neunikne!


Chcete inzerovat?

Podívejte se na mediakit a napište nám!

napsat vzkaz


Flying Mag - oficiální magazín Letiště Brno, official Magazine of Brno Airport