Flying Mag Zima 2014/2015

EDITORIAL

Vážení cestující,vítejte na palubě čtvrtého letu airbusu Flying Mag. Tentokrát vám naše posádka poodhalí krásy Severního Kypru, který i přes světovou stranu zakomponovanou v názvu ...

TRAVEL: Severní Kypr

Zapomeňte na chladné dny, tmu a hřejivé kabáty. Zima je na severním kypru teplá a příjemná. A přestože počasí není nutně na koupání, severní část ostrova má rozhodně co nabídnout...

FACE2FACE: Marian Chytka

Fotograf ze Vsetína zamilovaný do pouště.

TRAVEL: Brno a okolí

Tipy na akce prosinec 2014 až červen 2015

LEISURE: Therme Laa a. d. Thaya

Konečně odpočinek, který si zasloužíte. Luxusní hotel, hřejivé termální bazény, sauny, lázně a nejrozmanitější wellness programy, díky kterým se budete skvěle nejen cítit, ale i vypadat.

AIRPORT: Řídící odbavovací plochy

Letadlo přistává a jede po ploše směrem k terminálu. U něj ho jako první mezi všemi zaměstnanci brněnského letiště čeká člověk v reflexní vestě, s klapkami na uších a oranžovými tyčkami v rukách.

A&A: Navrhování sakrálních staveb vyžaduje trpělivost a intuici

Rozhovor Zuzany Morávkové s Markem Janem Štěpánem

TRAVEL: Za TOP zážitky na jižní Moravu

Díky TOP výletním cílům na jižní Moravě poznáte to nejlepší, co tento slunný region nabízí. 30 Top výletních cílů na Jižní Moravě, to je 30 pestrobarevných zážitků pro vás.

INSPIRATION: Tipy na zajímavé knihy a filmy

Emil Hakl - Hovězí kostky, Jan Guillovu - Stavitelé mostů, Hořící keř, HOBIT: Bitva pěti armád

TRAVEL: Pohádkový Mikulov dobu nezaspal

Ani velký ani malý. Zato plný krás a překvapení. Mikulov vznikl na počátku 12. století a jeho současnou tvář mu vtiskl starobylý šlechtický rod Ditrichštejnů. Město ale nezaspalo 21. století! Ostatně, přesvědčte se sami.

AIRPORT: Dobijte si zdarma vaše mobilní zařízení

Od srpna můžete na brněnském letišti vyzkoušet novou službu. Díky spolupráci s energetickou společností E.ON, se kterou spolupracujeme také v oblasti elektromobility, bylo na letišti uvedeno do provozu zařízení ChargeBox, které umožňuje dobíjení mobilních telefonů, MP3, MP4, iPodů a také fotoaparátů zcela zdarma.

INSPIRATION: Máte sbaleno?

Prodloužený víkend, poznávací dovolená nebo nečekaná služební cesta? Ať jedete kamkoliv, čeká vás nejspíš balení nutných i méně nutných věcí. Jak předejít stresu, který může přejít v cestovní horečku? Flying mag má pro vás pár tipů, jak zachovat chladnou hlavu!

INSPIRATION: Brno – moravský Manchester: 250 let metropole textilního průmyslu

Zveme vás na návštěvu Uměleckoprůmyslového muzea Moravské galerie v Brně, kde probíhá unikátní výstava. Rozsáhlá expozice představuje brněnský textilní průmysl (vlnařství) a fenomén Brna, kterému se přezdívalo moravský Manchester.

INSPIRATION: Nalaďte se s námi na módní vlnu

Za módou do Brna? Ano! I tady se konaj í zajímavé události, které můžete navštívit. Módní spektrum fascinuje hlavně svou rozmanitostí. Jste spíše na alternativní módu? Potrpíte si na současné trendy nebo třeba na perfektně padnoucí spodní prádlo? Navštívili jsme různé akce, abychom se přesvědčili, že i Brno má o módu zájem.

FACE2FACE: Anita Hrubešová Dijkema

Brněnská rodačka a studentka diplomacie s malířským talentem a dobrodružným duchem.

FACE2FACE: Zdeněk Pohlreich „Do Brna se vracím rád.“

Nejznámější český šéfkuchař Zdeněk Pohlreich stále sklízí obdiv a uznání za svou snahu povznést českou kuchyni na vyšší úroveň. Populární moderátor pořadů Ano, šéfe!,...

INSPIRATION: Svíčková na smetaně? Nuda! Teď frčí RAW food!

Syrová strava, vitariánská strava, RAW food. Tři názvy s jedním významem. Nevařeným pokrmům rostlinného původu už v České republice podlehlo mnoho lidí. A jejich možnosti jsou daleko větší, než jen chroustání čerstvých salátů.

Charakteristika časopisu

Magazín Flying mag vychází 2 x ročně (letní a zimní letecká sezóna) a zpříjemňuje chvíle všem cestujícím, kteří využívají služby Letiště Brno. Po obsahové stránce zahrnuje různorodé informace o cílových destinacích, do nichž se z Brna nejčastěji létá.

Ve Flying magu nechybí tipy na zajímavá místa, o kterých se v běžně dostupných průvodcích rozhodně nedočtete. Na stránkách magazínu mají své místo rubriky zaměřené na obchod, zábavu, módu, showbusiness a atraktivní lifestylová témata.

Chcete odebírat novinky?

Zanechte nám svůj email a nic vám neunikne!


Chcete inzerovat?

Podívejte se na mediakit a napište nám!

napsat vzkaz


Flying Mag - oficiální magazín Letiště Brno, official Magazine of Brno Airport